RELACJA: Ćwiczymy głos, rozwijamy kompetencje i uczymy się dostępnej komunikacji
31 maja 2026 r. w malowniczych wnętrzach Zamku Dobroszyce odbyło się szkolenie warsztatowe pn. „Wystąpienia publiczne i doskonalenie emisji głosu z uwzględnieniem dostępności informacyjno-komunikacyjnej (DIK)”, realizowane w ramach projektu „Nowe kompetencje – wyższa jakość usług NGO”.

